JESTEŚMY EKSPERTAMI OD SYSTEMÓW CHMUROWYCH

Mamy bogate doświadczenie

zdobyte w pracy w Polsce, UK i wielu innych krajach

Jesteśmy godni zaufania

zaufała nam Rodzina Królewska (UK)

Pracujemy szybko i rzetelnie

większość zleceń realizujemy przed terminem wyznaczonym w umowie

Działamy kompleksowo

przeprowadzamy audyty i systematyczne spotkania kontrolne

Partnerzy

Nasz Zespół

Tom Breza

Tom Breza

Founder

zobacz

Dzięki ogromnej pasji Tomka do technologii udało mu się uruchomić firmę komputerową w ciągu zaledwie sześciu miesięcy od przyjazdu do Wielkiej Brytanii z 20 funtami na koncie. Pierwszy komputer Tomka, ZX Spectrum + sprawił, że ta dziedzina stała się jego pasją: od Commodore 386, Windows, DOS poprzez Windows 10, Mac OS X, aż po całą rodzinę Linux’a. Od początku swojej kariery zawodowej Tomasz działał w branży IT, począwszy od pierwszej pracy w swoim rodzinnym mieście Lęborku, gdzie zajmował się wsparciem informatycznym.

W wolnych chwilach Tomek uwielbia spędzać aktywnie czas ze swoimi synami oraz gotować. Jego specjalność to kuchnia tajska.

Andrzej Rabsztyn

Andrzej Rabsztyn

Business Partner

zobacz

Andrzej to przedsiębiorca, digital marketing executive, strateg i lider zespołu. Jako współzałożyciel hiperCREW Ltd., przez 9 lat był odpowiedzialny za strategię i rozwój tego przedsiębiorstwa. Szczególną dumą napawa Andrzeja to, że w ciągu zaledwie 3 lat firma osiągnęła ogromny sukces, o czym świadczy pozyskanie prestiżowych klientów (Citroën, Deutsche Bank, niektóre spółki z Heineken Group, Provident, Sygma Banque, Avon, Tauron), a także wdrożenie nowych usług (marketing wykorzystujący social media, urządzenia mobilne + efektywnościowy) oraz imponujący rozwój firmy, w tym powiększenie o 2 nowe oddziały w Warszawie i Wrocławiu. Poza tym Andrzej angażuje się w projekty startup’owe (np. Mofables.com, Mind4you.pl) i jest współzałożycielem fundacji charytatywnej  „Chcepomagac.org”, jednej z wiodących inicjatyw tego typu w Polsce.

Andrzej Podlewski

Andrzej Podlewski

Business Partner

zobacz

Początkiem pasji do komputerów i elektroniki był prezent w postaci komputera Commodore 64, który Andrzej dostał w wieku 8 lat. Wtedy zaczęła się jego przygoda z informatyką, od zdobycia podstawowej wiedzy informatycznej, poprzez ukończenie studiów na Politechnice, gdzie uzyskał stopień inżyniera z zakresu matematyki stosowanej i informatyki.

W trakcie studiów Andrzej rozpoczął karierę zawodową, podejmując pracę jako asystent zajęć komputerowych. Po dyplomie podjął pracę jako inżynier IT dla dużej firmy HR, gdzie awansował na stanowisko administratora systemu płac. Następnie Andrzej dołączył do zespołu PC Service, gdzie pracuje już od 10 lat, najpierw na stanowisku inżyniera IT, później managera projektu , zaś obecnie jako współwłaściciel.

Tobiasz Kozłowski

Tobiasz Kozłowski

Business Partner

zobacz

W 2004 roku Tobiasz przeprowadził się z Polski do Wielkiej Brytanii i dołączył do zespołu PC Service. Wcześniej studiował elektronikę i telekomunikację na Politechnice Poznańskiej oraz Informatykę na Uniwersytecie w Greenwich. Jego ogromna pasja do komputerów pozwala na świetne uzupełnienie zespołu PC Service. Od tego czasu Tobiasz pomógł wielu firmom, przyczyniając się do ich rozwoju i rozszerzenia infrastruktury IT, głównie poprzez trafną analizę potrzeb klientów. Poza tym w życiu prywatnym Tobiasz jest astronomem amatorem i uwielbia spędzać czas spoglądając nocą w gwiazdy.

Tomasz Kępa

Tomasz Kępa

Operation Manager

zobacz

Po ukończeniu studiów na Politechnice Rzeszowskiej w 1996 roku Tomasz rozpoczął swoją karierę w branży IT jako administrator w THB Bury, gdzie stworzył firmowy system IT praktycznie od zera.

Po przeprowadzce do Wrocławia w 1998 r. prowadził oddział IT pierwszego polskiego dostawcy Internetu – Multinet, gdzie wiele lat pracował przy rozwoju infrastruktury internetowej. Następnie pracował w kierownictwie firmy chemicznej Rokita oraz w Avista Media.

W PC Service Tomasz jest odpowiedzialny za idealne funkcjonowanie obsługi i wsparcia klientów oraz czuwanie nad prawidłowym działaniem systemów i rozwiązań wykorzystywanych w biznesie.

Tomasz nie boi się nowych wyzwań, a jego mottem życiowym jest: „Wszystko co robisz, rób dobrze”

Sergiusz Siłkowski

Sergiusz Siłkowski

IT System Engineer

zobacz

(empty)

Grzegorz Koseski

Grzegorz Koseski

Senior IT Technician

zobacz

Grzegorz jest pasjonatem nowoczesnych technologii, ale ma też sentyment do świata analogowego. Po rozpoczęciu swojej kariery w bankowości, w oddziałach IT średnich i dużych firm Grzegorz zdecydował się na własną działalność jako niezależny konsultant IT. Obecnie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży dołączył do zespołu PC Service, aby podjąć nowe wyzwania.

Po pracy Grzegorz bardzo ceni życie rodzinne i uwielbia spędzać czas z najbliższymi. Lubi także turystykę górską i rowerową, więc chciałby znaleźć więcej czasu na te aktywności. Jednym z wyzwań, którym nie był w stanie jeszcze podołać, jest ogrodnictwo. Natura wydaje się o wiele bardziej wymagająca niż komputery!

Karolina Fortuna

Karolina Fortuna

Senior Bookkeeper

zobacz

Karolina jest w zespole PC Service od 2007 r. Zdobyła licencjat z administracji europejskiej oraz dyplom magistra pedagogiki. Po studiach zajęła się księgowością, ponieważ zdała sobie sprawę z tego, że z tą profesją chce związać swoje życie zawodowe. Obecnie Karolina jest certyfikowanym księgowym z dyplomem Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC) i wciąż podnosi swoje kwalifikacje. W wolnym czasie uprawia nordic walking, gotuje (głównie dania kuchni azjatyckiej) i czyta kryminały.

Magda Breza

Magda Breza

Head Office Administrator

zobacz

Magda jest kierownikiem administracyjnym biura PC Service. Do jej obowiązków należą: księgowość, kadry, sprzedaż i obsługa klienta. Dzięki jej pierwszorzędnym zdolnościom organizacyjnym nasza firma działa jak w zegarku i wciąż się rozwija, a zespół PC Service jest zgraną drużyną! Magda jest tą osobą, której opinię szanują nasi klienci, ponieważ z wielką przyjemnością i uwagą zajmuje się ich sprawami. W wolnym czasie Magda uprawia wspinaczkę, alpinizm oraz nurkuje. Do swoich osiągnięć może zaliczyć zdobycie szczytów Mount Blanc w Europie, Mount  Tubkal w Afryce Północnej i wulkan Rinjani w Indonezji. Bogate doświadczenie w nurkowaniu pozwala jej pływać z rekinami i odwiedzać jaskinie o głębokości 40m, ale naprawdę nie potrafi powiedzieć, którą z tych aktywności lubi najbardziej.

Katarzyna Wawrzyniak

Katarzyna Wawrzyniak

Sales and Marketing Specialist

zobacz

Katarzyna posiada bogate doświadczenie w pracy w działach sprzedaży, obsługi klienta oraz rekrutacji pracowników, zarówno w małych rodzinnych firmach, jak i w wielkich korporacjach.

Zadaniem Katarzyny w PC Service jest obsługa klientów, marketing, rejestrowanie zleceń oraz zarządzanie naszym biurem we Wrocławiu.

 

Prywatnie Katarzyna jest świetną artystką i w wolnym czasie zajmuje się rysunkiem i malarstwem.

Paweł Barglik

Paweł Barglik

IT Support Technician

zobacz

Paweł od zawsze był zapalonym komputerowcem. Jego zamiłowanie z czasem ewoluowało od gier do kariery zawodowej. Pierwszą pracą w IT było wsparcie projektowe dla firmy outsourcingowej w oddziale klientów kluczowych. Potem Paweł spędził kilka lat pracując jako specjalista w firmie oferującej sprzęt komputerowy, pracował również dla dwóch sklepów z tej branży.  Po wyjeździe do Wielkiej Brytanii dołączył do zespołu PC Service jako inżynier drugiej linii wsparcia, czym zajmuje się do tej pory i bardzo go to satysfakcjonuje.

Wojtek Abramek

Wojtek Abramek

Senior IT Technician

zobacz

Od przeprowadzki do Londynu ponad 10 lat temu Wojtek udziela wsparcia technicznego naszym klientom i podobnie jak wielu członków zespołu PC Service, związany jest z IT od najmłodszych lat. Zaczynał od Atari 800 XL, i 386 SX 33MHZ i szybko zaczął budować własne komputery, co czyni do dnia dzisiejszego.

Wojtek jest obeznany z najnowszymi gadżetami i wie dokładnie, czego możesz potrzebować dla swojej firmy w kwestii komputera i innych narzędzi IT. Jeśli chodzi o nowy sprzęt, Wojtek bazując na swoim bogatym doświadczeniu na pewno wybierze najlepsze urządzenia, a następnie dostosuje je do potrzeb klienta, wszystko zainstaluje i dodatkowo przeszkoli z obsługi.

Filip Breza

Filip Breza

IT Support Technician

zobacz

Filip dołączył do zespołu PC Service w 2009 r. Jego głównym zadaniem jest wsparcie techniczne naszego Oddziału w Polsce. Filip zajmuje się także zarządzaniem, administracją, tworzeniem kopii zapasowych i zapewnieniem bezpieczeństwa środowiska sieciowego naszym klientom.

W wolnym czasie Filip jest swego rodzaju „Master Chefem”, gdyż kuchnia stała się jego specjalizacją. Znany jest ze swoich pysznych makaronów, dań mięsnych i sałatek – z pewnością mógłby konkurować nawet z Gordonem Ramsey’em! Filip lubi też wyprawy turystyczne z rodziną. Ulubiony kierunek to m.in. Śnieżnik,  Szczeliniec Wielki (Velká Hejšovina) i Błędne Skały (Wilde Löcher).

Ivan Nimcevic

Ivan Nimcevic

IT Engineer

zobacz

Ulubionym przedmiotem Ivana jest jego komputer, odkąd skończył 5 lat. Zaczęło się od gier komputerowych, ale ciekawość rosła i Ivan zaczął majstrować przy swoim sprzęcie, wymieniając części i próbując poprawić konfigurację systemu.

Nic dziwnego, że zainteresowanie dziecka przerodziło się w chęć dorosłego do zdobywania dalszej wiedzy na ten temat w ramach studiów uniwersyteckich.

Wkrótce potem Ivan zdał sobie sprawę, że aby zrobić karierę w IT, musi wyjechać z Serbii do kraju bardziej zaawansowanego technologicznie. Zdobył bilet na samolot do Londynu i teraz dumnym członkiem zespołu PC Service i może zaoferować swoją wiedzę naszym klientom.

David Jordan

David Jordan

Accountant/Commercial Services

zobacz

David jest w PC Service ponad 10 lat. Aktywnie wspiera firmę prowadząc księgowość, zajmuje się również ogólnym doradztwem komercyjnym i obsługą sekretariatu.

Zanim David dołączył do naszego zespołu, zdobył szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu farmacji i technologii informatycznej w przemyśle.

W wolnych chwilach David lubi spędzać  czas relaksując się na basenie w Hiszpanii lub bawiąc się z wnukami.

Biuro we Wrocławiu:
ul. Kwidzyńska 4
51-416 Wrocław
Telefon: +48 71 707 27 09
biuro@pcservicegroup.pl

Biuro w Londynie:
PC Service Ltd:
Communications House,
26 York Street, Mayfair,
London W1U 6PZ.
Registered in England No. 3648094.
Telefon: 0 800 389 67 98
office@pcservicegroup.co.uk

 

Biuro w Croydon:
23 Whitestone Way
Croydon CR0 4WF
Telefon: 0 800 389 67 98
office@pcservicegroup.co.uk

Copyright 2016 - PC Service Ltd